Iene Miene Mutte

Iene Miene Mutte
Titel: Iene Miene Mutte
Auteur: Arlidge, M.J.
Bestelnr.: 9789049805418
Prijs : € 13,99
VorigePlaats in winkelwagentje

dwarsligger 428

'Iene miene mutte' van M.J. Arlidge gaat over een seriemoordenaar die mensen in tweetallen ontvoert, ze vasthoudt en uithongert. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De overlevenden blijven gebroken en vol schuldgevoel achter. Inspecteur Helen Grace en haar team maken jacht op de moordenaar. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, de plaats van het misdrijf zorgvuldig uitgekiend. Iets moet alle slachtoffers met elkaar verbinden, maar wat?

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries, waaronder 'Silent Witness'. 'Iene miene mutte' is deel 1 in de serie met Helen Grace.

Voor de fans van Karin Slaughter en Jo Nesbø.