Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

De Repair Club

Hoe herstel je de grootste fout uit je leven: verraad?

Charles den Tex

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402709520
Auteur(s) : Charles den Tex
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire thriller
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : HarperCollins
Verschenen : April 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Afmetingen : 225 x 151 x 33 mm
Gewicht : 578 gram
Beschrijving

De Repair Club is genomineerd voor de NBD Biblion Gouden Strop 2023. Superieur vakwerk van Charles den Tex: een ijzersterke spionagethriller met een onvergetelijk personage in de hoofdrol.

John Antink is ex-chef van de geheime dienst. Nu is hij met pensioen en runt hij samen met een paar vrienden een Repair Club, waar ze defecte apparaten herstellen. Op een dag staat er een man voor zijn neus met een kapotte typemachine, een pistool en een opdracht. Die opdracht brengt John in één klap terug naar de tijd dat hij actief was als geheim agent in Oost-Duitsland. Hij beseft dat hij jaren geleden een fout heeft gemaakt, waardoor zijn zorgvuldig opgebouwde leven nu op instorten staat.
 
De Repair Club komt onmiddellijk in actie om deze fout te herstellen, maar die blijkt groter dan John ooit had kunnen denken. Opeens staat hij voor een bijna onmogelijke opdracht, want hoe repareer je verraad?

'Godallemachtig, wat kan Den Tex goed schrijven!' VN Detective en Thrillergids ∗∗∗∗∗

'Opnieuw heeft Den Tex een Gouden Strop-waardig verhaal afgeleverd.' De Telegraaf

'Charles den Tex onderstreept met de spionagethriller De Repair Club dat hij Nederlands beste thrillerauteur is.' NRC

'Met De Repair Club laat Charles den Tex nog maar weer eens zien wat een buitengewone goede schrijver hij is. Het boek is van het begin tot het eind een mooi verhaal. Het plot klopt en de hoofdrolspelers staan als een huis. Wat wil je als liefhebber van spannende boeken nog meer.' Nederlands Dagblad

Velden met een * zijn verplicht