Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Een stoet Afrika op bezoek

Riet Wille

Prijs: € 25,50
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789462917927
Auteur(s) : Riet Wille
Taal : Nederlands
Onderwerp : Verhalen en sprookjes
Thema : Prentenboeken: verhalenboeken
Uitgever : Eenhoorn, Uitgeverij De
Verschenen : Juni 2024
Druk : 1
Uitvoering : Hardcover
Conditie : Nieuw
Pagina's : 160
Afmetingen : 267 x 208 x 19 mm
Gewicht : 760 gram
Beschrijving

» Bonte en speelse verzameling van verhalen, fabels en legenden van over het hele Afrikaanse continent
» Met vrolijke illustraties van de Zuid-Afrikaanse illustrator Piet Grobler
» Extra: gedichten van Antjie Krog, zowel in het Afrikaans als in vertaling

Riet Wille verzamelt en hervertelt 20 uiteenlopende Afrikaanse verhalen, van Soedan over Congo tot Zuid-Afrika, van Guinée tot Kenia.

Hoe kunnen de dieren de magische tovertam stelen van het machtige bijenvolk? Lukt het Fatoumata om de verwoestende vogels tijdens de oogsttijd te verjagen?
En kan een krokodillenfamilie de jager overtuigen om hen de weg naar het water te tonen? Duik mee in een wonderlijke wereld vol boababs en tovertammen, met slimme spinnen en sluwe olifanten, bevolkt door schatrijke koningen en listige sultanszonen.

Velden met een * zijn verplicht